Powrt do strony glwnej Strona główna |  Mapa serwisu Mapa serwisu |  Napisz do nas Napisz do nas
 pl gb it
 
 
Firma Sinteco od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji kompletnych linii do pasteryzacji produktów spożywczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować linie do pasteryzacji parówek i wędlin "do serca produktu" oraz do pasteryzacji powierzchniowej o wydajności od 500 kg/h do 10 000 kg/h, gwarantując osiągnięcie czystości mikrobiologicznej produktów, a co za tym idzie pozwalające przedłużenie ich przydatności do spożycia.Produkty Sinteco to światowa awangarda również dzięki perfekcyjnemu opanowaniu technologii chłodniczej. W produkcji pasteryzatorów zastosowanie znalazło wiele opatentowanych  rozwiązań, których efektem m.in. jest zdolność doprowadzenia pasteryzowanych produktów do temp. poniżej 4°C w jak najkrótszym czasie od momentu rozpoczęcia procesu pasteryzacji. Szokowe schłodzenie produktu to gwarancja zatrzymania ponownego namnażania bakterii ( najszybsze namnażanie drobnoustrojów ma miesce w temp. 20-35°C - technologia Sinteco umożliwia skrócenie do miminum przebywanie produktu w tym przedziale temperaturowym).

Sinteco to także rozwiązania oferujące klientom pomieszczenia sterylnie czyste, wykonywane w siedzibie Klienta jak również monobloki do niej dostarczane. Znalazły one szczególnie szerokie zastosowanie w procesie plasterkowania wędlin i późniejszego ich pakowania.

Naszym klientom gwarantujemy urządzenia na najwyższym światowym poziomie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełne wsparcie w trakcie rozruchu i szkolenia personelu.
 
Początek strony początek strony
Trwa pobieranie danych...
Copyright © 2018 ItalEko. All rights reserved.
product & design L77